Анталгічний сколіоз

Що таке анталгічний сколіоз?

Анталгічний сколіоз – це дегенеративне захворювання хребта, що приводити до его зміщення.

Симптоми

Симптоматика Досить чітка – у пацієнта розвіваються Сильні болі в результаті м’язових спазмів, защемлення нервово корінців. Як правило, такий вид сколіозу вінікає Частіше у жінок после вагітності.

Діагностика й лікування

Для діагностики захворювання застосовують МРТ, рентгенографію. Смороду дозволяють виявити степінь й локалізацію порушення, причини.

Лікування проводитися амбулаторно:

  • призначаються анальгетичні блокади,
  • фізіотерапевтичні методики.

У ряді випадків – хірургічне втручання, потім реабілітаційний комплекс процедур.

Анталгічний сколіоз характеризується: сильні перенапруженням м’язового каркаса й надалі – Втрата повної амплітуди рухливості части тіла від шиї до кріжів

Якщо брати до уваги жінок, то їх хребетних стовп піддається патологічних змін в період после пологів. Це обумовлено вимиванням кальцію з кісткових утворень.

Елементи Будови хребта, втрачаючі свою Твердість, стають крихкім. Досить зруйнуватися одному сегменту, як утворюється аномальний кут. Відхилення зазвичай відбувається в бічному напрямку, чим ВІН більшій, тім складніше вважається патологія.

Анталгічний сколіоз Херсон

Анталгичесний  сколіоз іноді виражається в скручуванні хребта вздовж своєї осі. В таких умовах утворюється подвійне викривлення, дуже важко виправити. Описувана форма недуги зазвичай протікає в хронічній формі, а на качану свого розвитку має Слабко виражені клінічну картину.

Характеристики сколіозу

З медичних джерел відомо, що захворювання характеризується сильно перенапруженням м’язового каркаса, его спазми супроводжуються інтенсивному болеві. После цього відбувається втрата повної амплітуди рухливості частини тіла від шиї до кріжів. Варто відзначити, що в області ураження є грудне й поперековий відділ хребта, крижового Це не стосується .

Радимо Вам також прочитати , опубліковану раніше.

Статті на тему [/su_quote]

Якщо у Вас є схожі симптоми або ознаки, зазначені в статті - Ви можете записатися на консультацію в наш медичний центр.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Читайте також

Залишити коментар

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

    ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ