Обладнення

Професійне обладнання

Фахівці нашого медичного центру AXON проводять лікування, діагностику та реабілітацію порушень головного і спинного мозку.

Нашим завданням виступає також виявлення захворювань нервів і симптоматики. Центр реабілітації використовує у своїй роботі тільки сучасне обладнання для усунення нейрохірургічних патологій.

Всі перераховані вище технології та методи лікування ми застосовуємо для забезпечення точних дій лікаря при обстеженні та під час проведення оздоровчих заходів.

Обладнення Херсон

Спортивні сходи

Є багатофункціональною через те, що за допомогою такої конструкції ефективно лікуються захворювання шийного і хребетного відділів різного ступеня складності. Систематичні заняття на спортивних сходах не залежно від віку – запорука підтягнутого тіла і відмінного стану здоров’я.

Обладнення Херсон

Реабілітаційний стіл

Використовується з метою реабілітації наших пацієнтів і для фізіотерапії організму в цілому. На міцній конструкції реабілітаційного столу зручно лежати в будь-якому положенні, а різні кути нахилу і регульований підголівник надають лікувальним процедурам ще більший рівень комфортності.

Обладнення Херсон

Масажний стіл

Дозволяє зручному розташуванню пацієнта з великою вагою тіла. На масажному столі проходять оздоровчі та лікувальні маніпуляції (масаж) для досягнення позитивного результату в кінці зробленого курсу.

Обладнення Херсон

Медичні тренажери (степпер)

Цінуються своєї ефективністю щодо лікування:

Так, наприклад, за допомогою степпера можна зміцнити ослаблені стінки судин і серця. Цей апарат прекрасно справляється і з відновленням дихальної системи людини.

Фото

Залишити коментар

НАДАЄМО ЯКЕСНЕ ЛІКУВАННЯ І ВІДНОВЛЕННЯ НЕРВОВОЇ СИСТЕМИ

НАШІ ПОСЛУГИ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію —
Зв’яжіться з нами

Замовити дзвінок

  Адреса
  м. Херсон, провулок Пугачова, 11

  Телефони
  (099) 075-95-12
  (096) 602-16-77

  Написати нам
  info@axon.ks.ua

  Час роботи:
  Пн-Пт: 9:00-18:00

  Переваги Медичного Центру для Вас

  doc

  Виключно кваліфікований персонал

  unic

  Індивідуальний підхід до кожного пацієнта

  find

  Діагностика, консультація і лікування

  money

  Доступні ціни на програми реабілітації

  ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ