Обладнення

Обладнення для реабілітації

Фахівці нашого медичного центру AXON проводять лікування, діагностику та реабілітацію порушень головного і спинного мозку. Нашим завданням виступає також виявлення захворювань нервів і симптоматики. Центр реабілітації використовує в своїй роботі тільки сучасне обладнання для усунення нейрохірургічних патологій. Всі перераховані вище технології і методи лікування ми застосовуємо для забезпечення точних дій лікаря при обстеженні і під час проведення оздоровчих заходів.

лестница в Axon

Cпортивні сходи

Є багатофункціональною в силу того, що за допомогою такої конструкції ефективно лікуються захворювання шийного і хребетного відділів різного ступеня складності. Систематичні заняття на спортивній сходах не залежно від віку – запорука підтягнутого тіла і відмінного стану здоров’я.

реабилитационный стол в медцентре

Реабілітаційний стіл

Використовується з метою реабілітації наших пацієнтів і для фізіотерапії організму в цілому. На міцній конструкції реабілітаційного столу зручно лежати в будь-якому положенні, а різні кути нахилу і регульований підголівник надають лікувальним процедурам ще більший рівень комфортності.

Комната для массажа

Масажний стіл

Дозволяє зручному розташуванню пацієнта з великою вагою тіла. На масажному столі проходять оздоровчі та лікувальні маніпуляції для досягнення позитивного результату в кінці зробленого курсу.

степпер

Медичні тренажери (степпер)

Цінуються своєї ефективністю щодо лікування артритів, остеохондрози і інших захворювань суглобів або ж кісткових тканин. Так, наприклад, за допомогою степпера можна зміцнити ослаблені стінки судин і серця. Цей апарат прекрасно справляється і з відновленням дихальної системи людини.

Фото обладнання центру

Залишити коментар

Надавати якісну ЛІКУВАННЯ І ВІДНОВЛЕННЯ

НАШІ ПОСЛУГИ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію —
Зв’яжіться з нами

Замовити дзвінок

  Адреса
  м. Херсон, провулок Пугачова, 11

  Телефони
  (099) 075-95-12
  (096) 602-16-77

  Написати нам
  info@axon.ks.ua

  Час роботи:
  Пн-Пт: 9:00-18:00

  Переваги Медичного Центру для Вас

  иконка докторо

  Виключно кваліфікований персонал

  иконка уникальный подход

  Індивідуальний підхід до кожного пацієнта

  иконка диагностика

  Діагностика, консультація і лікування

  иконка скидки

  Доступні ціни на програми реабілітації

  ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ