Плоскостопість

Плоскостопість: ознаки появи

Плоскостопістю називають деформацію стопи, при якій вона ущільнюється, тобто неприродно згладжена і не має склепінь. Основною ознакою плоскостопості є швидка стомлюваність ніг при стоянні і поява набряків або болів в області ступень до кінця дня. Крім того, приділити стопах увагу потрібно, якщо з’явилася деформація пальців стопи, кісточки або мозолі. І ще один цікавий факт: при плоскостопості взуття найсильніше зношується з внутрішньої сторони, що добре помітно по каблуків.

Діагностику плоскостопості проводять, виконуючи сканування стопи (Плантографія) на спеціальному апараті (Плантографія).

Плоскостопість

Можна виділити дві основні причини появи плоскостопості

  1. Перша – ослаблення зв’язок і м’язів стопи, які підтримують її дугоподібну форму. До такого ослаблення можуть призводити низька фізична активність , що амортизує навантаження взуття, травми, захворювання зв’язок і м’язів і т.д.
  2. Друга причина – підвищення навантаження на стопу. Сюди відносяться збільшення ваги тіла, тривала робота на ногах, вагітність, заняття важкою атлетикою, незручне взуття, захворювання суглобів, порушення постави та ін.

Плоскостопість

Лікування плоскостопості: ортопедичні устілки і ЛФК

Підбір індивідуальних ортопедичних устілок , що підтримують склепіння стопи і знімають з них навантаження.

Лікувальна гімнастика для зміцнення м’язів і зв’язок стопи. ЛФК включає перекочування з носка на п’яту, катання стопою м’ячика, пляшки (краще з теплою водою), м’яття стопами аркуша паперу і подальшим розправленими, ходьбу босоніж по нерівній поверхні і безліч інших вправ, описаних в різних джерелах.

Якщо ви страждаєте від плоскостопості, сміливо звертайтеся до медичного центру Axon, і підберуть ортопедичні устілки для підтримки вашої стопи в здоровому стані. Центр здоров’я Axon, радості життя без болю!

Радимо Вам також прочитати , опубліковану раніше.

Якщо у Вас є схожі симптоми або ознаки, зазначені в статті - Ви можете записатися на консультацію в наш медичний центр.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Читайте також

Залишити коментар

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

    ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ