Яка різниця між жіночим і чоловічим скелетом?

Різниця між чоловічим і жіночим скелетом

Скелет є внутрішньою опорою організму. У представників кожного з підлог ця частина тіла має свої особливості. Отже, розглянемо, чим відрізняється чоловічий скелет від жіночого.

Яка різниця між жіночим і чоловічим скелетом?

Загальні відомості

Великих і маленьких кісток в скелеті людини понад двісті. Причому новонароджені володіють набагато більшою кількістю подібних елементів. Однак в процесі розвитку організму деякі кістки втрачають свою самостійність і зростаються один з одним. Таке відбувається, наприклад, в області черепа і таза.

Скелет крім опорної функції виконує і інші. До цього остову, скажімо, кріпляться м’язи, що керують при русі кістками як своєрідними важелями. Крім того, жорстка основа у вигляді скелета надійно захищає знаходяться всередині органи від ушкоджень. Система кісток відповідає і за деякі інші моменти.

різниця між жіночим і чоловічим скелетом візуал

Порівняння

Варто відразу обмовитися, що безпомилково визначити, представнику якої статі належить конкретний скелет, вдається не завжди. Труднощі в цьому плані можуть виникнути навіть у судово-медичних експертів і вчених. Нижче будуть розглянуті ознаки, що стосуються найтиповіших зразків.

Отже, розглянемо спочатку відміну чоловічого скелета від жіночого в районі черепа. Ця частина кісткової системи у сильної половини людства є більш об’ємною. Чоловічий череп характеризується помітною незграбністю, яку створюють виступаючі надбрівні дуги, виразний горб на потилиці, масивні «квадратні» щелепи.

Названий відділ скелета у жінок легше і складний рівнею. Лоб тут більш вертикальний, він розташований вище. Щелепи мають загострені обриси.

чоловічий і жіночий скелет різниця

Чим відрізняється чоловічий скелет від жіночого

Чоловічі ключиці довший, вони крутіші зігнуті. Весь плечовий пояс в цьому випадку размашистей, що дозволяє справлятися з більш серйозними фізичними навантаженнями. У належать до сильної статі ширше і грудна клітка (при рівній кількості ребер).

Варто також згадати ще про один вельми достовірному індикаторі статі – співвідношенні довжин вказівного пальця руки і безіменного. У жінок ці елементи кінцівки зазвичай дорівнюють або перший з них триває далі другого. Чоловіки частіше мають вказівним пальцем, поступається по довжині безіменному.

Але самим явним виявляється відмінність в будові тазового пояса. У чому різниця між чоловічим і жіночим скелетом з цієї позиції? У тому, що у продовжувачок роду все пристосовано для успішного виконання їх головною біологічної функції.

Таз тут ширше щодо плечей і легше. Прохід між його кістками просторіше і не звужується донизу, на противагу чоловічою будовою даної зони. Такі особливості сприяють спокійному просуванню дитини в процесі пологів.

різниця скелетів

Жіночий і чоловічий таз

Порівнюючи форму крижів, можна помітити, що у чоловіків ця складна кістка вже і довший. У представниць протилежної статі тут помічається велика рухливість з’єднань, що дає перевагу в плані гнучкості тіла. Крім того, в жіночій фігурі поперек видається вперед, а сідниці відводяться сильніше назад. Це також обумовлюється особливостями будови скелета.

Джерело: https://thedifference.ru

Радимо Вам також прочитати , опубліковану раніше.

Якщо у Вас є схожі симптоми або ознаки, зазначені в статті - Ви можете записатися на консультацію в наш медичний центр.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Читайте також

Залишити коментар

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

    ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ