Развивайте мускулатуру, и вы будете жить дольше!

Найден элексир молодости?!

Калифорнийский университет Лос-Анджелеса опубликовал результаты волнующего исследования, которые показывают, что люди с большей мышечной массой живут дольше, чем люди со слабо развитой мускулатурой.

Общая масса тела включает жировую и мышечную ткань. Эти ткани по-разному влияют на обменные процессы, а потому ученые Калифорнийского университета решили проверить гипотезу, согласно которой хорошо развитая скелетная мускулатура – и сопутствующие метаболические изменения в организме – коррелируют с меньшей смертностью в пожилом возрасте.

Развитие скелетной мускулатуры коррелирует со средней продолжительностью жизни, поддержание и увеличение сухой мышечной массы в среднем и пожилом возрасте может стать залогом долголетия!

В 1988-1994 годах 3 659 человек – мужчины старше 55 лет и женщины старше 65 – были обследованы на предмет индекса мышечной массы, проведена оценка состава тканей в теле испытуемых, и в 2004 году исследователи сравнили, сколько испытуемых умерло от естественных причин, и сопоставили эти цифры с индексом мышечной массы.

Выводы были однозначны: люди с большей мышечной массой реже умирали от естественных причин.

Открытие ученых имеет колоссальное значение еще и потому, что они указали на несовершенство другого показателя, повсеместно используемого современной медициной для оценки здоровья и долголетия – Индекс массы тела.

Традиционным критерием оценки степени риска ожирения и ассоциированной с ожирением кардиологической патологии является индекс массы тела (ИМТ). Этот критерий несовершенен и очень неточен. При расчете ИМТ используется только рост и вес человека: масса тела в килограммах делится на рост в метрах в квадрате. Процент жировой массы при этом совершенно не принимается во внимание.

Представьте себе мужчину ростом 175 см, который весит 120 кг. С таким ростом и с таким весом его ИМТ будет выше 40, что помещает его в третью, самую серьезную группу риска по ожирению. При этом ИМТ не учитывает, что мужчина может быть профессиональным бодибилдером, который борется за титул Мистер Олимпия. Жира в его теле практически нет, а процент мышечной массы выше, чем можно себе представить. Эта погрешность ИМТ касается не только профессиональных бодибилдеров. Люди с развитой мускулатурой часто отличаются высоким ИМТ и получают от докторов «медицинское заключение» об избыточном весе или даже ожирении.

Ученые Калифорнийского университета указали на важность мышечной массы в контексте долголетия и подчеркнули необходимость смотреть дальше общей массы тела при оценке состояния здоровья. «Проще говоря, чем выше ваша мышечная масса, тем ниже риск смертности», — объясняет доктор Арун Карламангла, соавтор исследования. – «Следовательно, вместо того, чтобы переживать из-за массы тела или ИМТ, мы должны стараться увеличивать и сохранять мышечную массу».

Развитие мускулатуры важно с точки зрения снижения метаболических факторов риска. Поэтому, наращивание мускулатуры и увеличение ИМТ за счет роста общей массы тела, на самом деле, может положительно сказаться на вашем здоровье и уменьшить риск преждевременной смерти.

Учитывая серьезную доказательную базу этого открытия, оценку отношения мышечной массы к росту следует добавить в список критериев, используемых специалистами для диагностики и лечения пациентов. Доктор Прити Шрикантан, руководитель данного исследования, говорит следующее: «Большинство экспериментов, посвященных влиянию ожирения на показатели смертности, сфокусированы на ИМТ. Наша работа доказывает, что клиницистам нужно направить свои усилия на способы улучшения композиционного состава тканей, а не только на ИМТ».

Когда вы в следующий раз подниметесь на весы и задумаетесь над тем, как эти цифры влияют на ваше здоровье, вспомните о структуре вашей массы тела. Если вы все еще не знаете, каков процент жира в вашем организме, обратитесь к тренеру в медицинский центр AXON и мы проведём необходимые тесты. И, самое главное, поможем развивать мускулатуру!

Советуем Вам также прочесть , опубликованную ранее.

Радимо Вам також прочитати , опубліковану раніше.

Если у Вас есть схожие симптомы или признаки, указанные в статье - Вы можете записаться на консультацию в наш медицинский центр.

✎ ЗАПИСАТЬСЯ НА ПРИЕМ

Статті на тему

Якщо у Вас є схожі симптоми або ознаки, зазначені в статті - Ви можете записатися на консультацію в наш медичний центр.

✎ ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

👁 30

Читайте также

Популярные

Мы рекомендуем

Нам важно ваше мнение! Оставьте, пожалуйста, отзыв о статье!

Нам важлива ваша думка! Залиште, будь ласка, відгук про статтю!

Оставьте комментарий

Розвивайте мускулатуру, і ви будете жити довше!

Знайдений еліксир молодості?!

Каліфорнійський університет Лос-Анджелеса опублікував результати хвилюючого дослідження, які показують, що люди з більшою м’язовою масою живуть довше, ніж люди з слабо розвиненою мускулатурою.

Загальна маса тіла включає жирову і м’язову тканину. Ці тканини по-різному впливають на обмінні процеси, а тому вчені Каліфорнійського університету вирішили перевірити гіпотезу, згідно з якою добре розвинена скелетна мускулатура – і супутні метаболічні зміни в організмі – корелюють з меншою кількістю випадків смерті в літньому віці.

Розвиток скелетної мускулатури корелює з середньою тривалістю життя, підтримку і збільшення сухої м’язової маси в середньому і літньому віці може стати запорукою довголіття!

У 1988-1994 роках 3 659 осіб – чоловіки старше 55 років і жінки старше 65 – були обстежені на предмет індексу м’язової маси, проведена оцінка складу тканин в тілі піддослідних, і в 2004 році дослідники порівняли, скільки випробовуваних померло від природних причин, і зіставили ці цифри з індексом м’язової маси.

Висновки були однозначні : люди з більшою м’язовою масою рідше вмирали від природних причин.

Відкриття вчених має колосальне значення ще й тому, що вони вказали на недосконалість іншого показника, повсюдно використовується сучасною медициною для оцінки здоров’я і довголіття – Індекс маси тіла.

Традиційним критерієм оцінки ступеня ризику ожиріння і асоційованої з ожирінням кардіологічної патології є індекс маси тіла (ІМТ). Цей критерій недосконалий і дуже неточний. При розрахунку ІМТ використовується тільки зростання і вага людини: маса тіла в кілограмах ділиться на зріст у метрах у квадраті. Відсоток жирової маси при цьому абсолютно не береться до уваги.

Уявіть собі чоловіка ростом 175 см, який важить 120 кг. З таким ростом і з такою вагою його ІМТ буде вище 40, що поміщає його в третю, найсерйознішу групу ризику по ожирінню. При цьому ІМТ не враховує, що чоловік може бути професійним бодибилдером, який бореться за титул Містер Олімпія. Жиру в його тілі практично немає, а відсоток м’язової маси вище, ніж можна собі уявити. Ця похибка ІМТ стосується не тільки професійних бодібілдерів. Люди з розвиненою мускулатурою часто відрізняються високим ІМТ і отримують від лікарів «медичний висновок» про надмірну вагу або навіть ожиріння.

Вчені Каліфорнійського університету вказали на важливість м’язової маси в контексті довголіття і наголосили на необхідності дивитися далі загальної маси тіла при оцінці стану здоров’я. «Простіше кажучи, чим вище ваша м’язова маса, тим нижче ризик смертності», – пояснює доктор Арун Карламангла, співавтор дослідження. – «Отже, замість того, щоб переживати через маси тіла або ІМТ, ми повинні намагатися збільшувати і зберігати м’язову масу».

Розвиток мускулатури важливо з точки зору зниження метаболічних факторів ризику. Тому, нарощування мускулатури і збільшення ІМТ за рахунок зростання загальної маси тіла, насправді, може позитивно позначитися на вашому здоров’ї та зменшити ризик передчасної смерті.

З огляду на серйозну доказову базу цього відкриття, оцінку відносини м’язової маси до зростання слід додати в список критеріїв, які використовуються фахівцями для діагностики та лікування пацієнтів. Доктор Прити Шрікантан, керівник даного дослідження, говорить наступне: «Більшість експериментів, присвячених впливу ожиріння на показники смертності, сфокусовані на ІМТ. Наша робота доводить, що клініцистам потрібно спрямувати свої зусилля на покращення якості композиційного складу тканин, а не тільки на ІМТ ».

Коли ви наступного разу підніметеся на ваги і задумаєтеся над тим, як ці цифри впливають на ваше здоров’я, згадайте про структуру вашої маси тіла. Якщо ви все ще не знаєте, який відсоток жиру в вашому організмі, зверніться до тренера в медичний центр AXON і ми проведемо необхідні тести. І, найголовніше, допоможемо розвивати мускулатуру!

Советуем Вам также прочесть , опубликованную ранее.

Радимо Вам також прочитати , опубліковану раніше.

Если у Вас есть схожие симптомы или признаки, указанные в статье - Вы можете записаться на консультацию в наш медицинский центр.

✎ ЗАПИСАТЬСЯ НА ПРИЕМ

Статті на тему

Якщо у Вас є схожі симптоми або ознаки, зазначені в статті - Ви можете записатися на консультацію в наш медичний центр.

✎ ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

👁 30

Читайте также

Популярные

Мы рекомендуем

Нам важно ваше мнение! Оставьте, пожалуйста, отзыв о статье!

Нам важлива ваша думка! Залиште, будь ласка, відгук про статтю!

Оставьте комментарий

Запишитесь на консультацию

    Оставьте свои контактные данные и наш менеджер свяжется с Вами для обсуждения деталей

    Запишитесь на консультацию

      Оставьте свои контактные данные и наш менеджер свяжется с Вами для обсуждения деталей

      Запишиться на консультацію

        Залишіть свої контактні дані та наш менеджер зв’яжеться з Вами для обговорення деталей

        Запишиться на консультацію

          Залишіть свої контактні дані та наш менеджер зв'яжеться з Вами для обговорення деталей
          Друзі!
          Наразі у країні запроваджено воєнний стан!

          З огляду на ситуацію, поки змушені призупинити роботу центру!

          Як тільки ситуація стабілізується, ми відразу відновимо нашу роботу!

          Бережіть себе та своїх рідних!

          ЗАПИСАТЬСЯ НА ПРИЕМ

            Пожалуйста, возьмите с собой на первичный приём:

            • Результаты всех обследований, которые у вас есть (рентгенограммы, диски с МРТ и КТ, результаты анализов);
            • Эпикризы, врачебные заключения;
            • Удобную спортивную одежду (для функциональных тестов) и сменную обувь.

            Задайте ваш вопрос

              ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

                Будь ласка, візьміть із собою на первинний прийом:

                • Результати всіх обстежень, які ви маєте (рентгенограми, диски з МРТ і КТ, результати аналізів);
                • Епікризи, лікарські висновки;
                • Зручний спортивний одяг (для функціональних тестів) та змінне взуття.

                Задати питання

                  ЗАПИСАТЬСЯ НА ПРИЕМ

                    ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ