Набрид сидячий спосіб життя? Більше рухайся!

Рух – це здоров’я!

Рух – основа фізичного здоров’я, вірніше одна з двох його складових нарівні з харчуванням. Не думай, що якщо людина багато рухається, то він здоровий і енергійний, у переважної більшості дорослих справу з цим йде якраз навпаки, саме рух дарує їм здоров’я). Отже, з чого можна почати?

Основні заходи

  • Прогулянки, пробіжки, зарядка, гімнастика , рухливі ігри – вони повинні стати частиною твого повсякденного життя, навіть якщо ти не цікавишся якимось конкретним видом спорту. Почни з вечірніх прогулянок поблизу свого будинку – це відмінний варіант для початку).
  • Додай активності до своїх буденних справ. Якщо ти користуєшся громадським транспортом, то не прагни зайняти вільне місце, краще зачекай, не розклеїшся, а якщо живеш не так далеко від роботи, то ходи пішки.
  • Навіть сидячи можна проявляти активність. Наприклад, існує безліч вправ, що дозволяють розминатися, не встаючи зі стільця. Також можеш купити еспандер, і тренувати кисті в будь-який зручний час. Звичайно ж, це лише “тимчасовий замінник”, тому варто на постійній основі ввести тренування в залі!

Як не крути, а людина створена для того, щоб рухатися. Зроби рух своїм постійним і щоденним дійством, а не від випадку до випадку як доведеться, і твоє тіло обдарує тебе хорошим самопочуттям!

Радимо Вам також прочитати , опубліковану раніше.

Якщо у Вас є схожі симптоми або ознаки, зазначені в статті - Ви можете записатися на консультацію в наш медичний центр.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Читайте також

Залишити коментар

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

    ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ