Якщо болить шия при сидячій роботі

Покращуємо робоче місце

В інтернеті повнісінько порад про те, як поліпшити своє робоче місце при сидячій роботі, причому часто суперечать один одному.

Якщо плечі нахилені вперед

Якщо при роботі німіють руки, болять лікті, плечі, або ниє під лопаткою, значить, працює сильно нахиляє плечі вперед (сутулиться). Це відбувається при невдалій висоті крісла і / або робочого столу, а також використанні висувної клавіатури (доводиться тримати руки на вазі). Для оптимізації потрібно спертися передпліччями на край столу і перенести клавіатуру на його поверхню.

Якщо нахилена голова вперед

Болі у верхній частині шиї, які часто супроводжуються головними болями, падінням гостроти зору, погіршенням уваги і пам’яті, зниженням працездатності зазвичай викликані надмірним нахилом голови вперед. М’язи біля основи голови не пристосовані до тривалої статичному навантаженню. Еволюція готувала їх для енергійного повороту або нахилу голови, щоб швидко виявити джерело небезпеки, або ухилитися від нього.

Якщо болить шия при сидячій роботі

Сидяча робота: мінуси

При погляді перед собою без нахилу голови на м’язи шиї діє навантаження близько 4,5 кг (вага голови). При погляді, спрямованому на низько стоїть монітор – близько 12 кг. При роботі з паперами, ноутбуком, лежачим на столі планшетом або смартфоном – близько 18,5 кг. Ось і відповідь на питання, звідки в шийному відділі грижі з’являються.

Оптимізувати просто: центр монітора в ідеалі повинен перебувати на рівні очей працюючого. І не забуваємо про загальні правила навантаження на мозок і очі: кожну годину бажано зробити перерву на 3-5 хвилин і відірватися від паперів і монітора. Коротка гімнастика також буде зовсім не зайвою!

Рекомендуємо звернутися в медичний центр AXON для підбору комплексу фізичних вправ і поліпшення якості життя.

Радимо Вам також прочитати , опубліковану раніше.

Якщо у Вас є схожі симптоми або ознаки, зазначені в статті - Ви можете записатися на консультацію в наш медичний центр.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Читайте також

Залишити коментар

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

    ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ