Як зміцнити серце спортом

Серцеві проблеми

Безумовно, спорт не подарує вам безсмертя, але стати довгожителем дуже навіть може допомогти. Вчені довели, що у людей, які ведуть сидячий спосіб життя, вже до 50-ти років показники роботи серця погіршуються на 28-30%.

У чоловіків до такого віку додається і ще одна проблема – зниження кількості вироблюваного тестостерону – головного чоловічого гормону. Звідси і виникає облисіння, зниження лібідо і погана потенція.

Як зміцнити серце спортом

Регулярні тренування

На щастя, регулярні тренування і лікувальна гімнастика допомагають подолати обидві ці проблеми, що безпосередньо позначається на уповільненні процесу старіння. Вчені-геронтологи довели, що навіть якщо в тиждень всього лише годину проводити в тренажерному залі (або 40 хвилин на біговій доріжці), то це на 24% скорочує ризик раптової смерті в похилому віці.

Такого фантастичного ефекту не дають навіть найсучасніші й дорогі медпрепарати. Так що спорт, безумовно, корисний для серця.

Фізичні навантаження дозволяють домогтися наступного:

  • Кардионагрузки сприяють тому, що кістковий мозок починає продукувати додаткову кількість стовбурових клітин, а вони формують нові судини, ніж продляют якісну роботу всього організму;
  • Завдяки тренуванням збільшується кількість кровоносних капілярів, за якими в наші м’язи доставляються протеїни, вуглеводи і кисень. Цей процес лікарі називають ангіогенезом. Що цікаво, він буде працювати тільки навантаженнями на серцевий м’яз і судини. Ніякі ліки і операції тут не допоможуть.
  • Також в результаті занять спортом зростає кількість і щільність мітохондрій, що позитивно відбивається на засвоєнні організмом кисню і на виробленні серцем енергії.

Радимо Вам також прочитати , опубліковану раніше.

Якщо у Вас є схожі симптоми або ознаки, зазначені в статті - Ви можете записатися на консультацію в наш медичний центр.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Читайте також

Залишити коментар

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

    ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ