Фізична активність необхідна для живого організму

Фізактівность – це природно-біологічна потреба живого організму

Теперішній час рухова активність є одним з необхідних умов життя і має не тільки біологічне, а й соціальне значення. Фізична активність – це природно-біологічна потреба живого організму у всіх етапах його життєдіяльності.

У стародавньому Римі лікувальна гімнастика розглядалася як обов’язковий компонент лікування і профілактики багатьох захворювань. Гіппократ велику роль в лікуванні захворювань віддавав фізичним вправам, вказуючи що вони повинні застосовуватися строго індивідуально.

Ще в стародавньому Китаї вказували на велику ефективність поєднання використання активних і пасивних рухів з дихальними вправам.

Лікувальна фізкультура одночасно впливає на соматичну і психічну складову особистості індивідуума, підвищується тонус і імунітет, метаболізм і тренованість всього організму, формується впевненість, оптимізується активність, відновлюється рівновага центральної нервової системи , поліпшується гормональний фон.

Фізичні вправи

Це спеціально підібрані і розділені на складові частини руху природні для людини, при яких досягається виборче вплив на певні м’язи і пов’язані з ними внутрішні органи.

У Центрі здоров’я Axon використовуються найрізноманітніші види загальнозміцнюючих та розвиваючих фізичних вправ, які ставлять собі за мету відновлення і розвиток порушених функцій організму у зв’язку із захворюванням або травмою.

Тут використовують спеціальні види вправ, які безпосередньо впливають на уражену область, область травматичного вогнища або функціональні розлади тієї чи іншої вражений системи.

Головні завдання

Через рухову активність проводити спеціальні фізичні вправи, дихальну гімнастику і впливати на організм з метою оздоровлення.

Фізичні вправи і дихальна гімнастика успішно поєднуються з лікувальним харчуванням психотерапією медикаментозними засобами.

У Центрі Здоров’я Axon будуть раді допомогти вам в підборі і проведенні реабілітаційних заходів з метою оздоровлення всього організму.

Радимо Вам також прочитати , опубліковану раніше.

Якщо у Вас є схожі симптоми або ознаки, зазначені в статті - Ви можете записатися на консультацію в наш медичний центр.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Читайте також

Залишити коментар

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

    ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ